Afrika Örgüsü Pişmanlık

3 Haziran 2023

Google üzerinde afrika örgüsü ile ilgili detaylı araştırma yapmaya başladığınıza göre bu sayfaya gelmiş bulunuyorsunuz.  Afrika Örgüsü Pişmanlık yapar mı? Afrika Örgüsü Saça zarar verir mi? Saçım kopar mı? gibi Bu yazıyı sizleri Afrika Saç Örgüsü hakkında daha fazla bilgilendirmek için yazmak istedik.

Afrika Örgüsü (box braids) işlemi sırasında saçlarınıza hiç bir kimyasal işlem uygulanmaz. Saç dipleriniz eşit sıralar ve ardından eşit kareler olucak şekilde tercih ettiğiniz Afrika Örgüsü Modelline göre örgü işlemleri uygulanır. Orjinal Super Star, Expression, Daily gibi kaliteli Afrika Saçlarıyla profesyonelce yapılan bir uygulama 2-3 ay arası kullanımda kesinlikle mutlu edecektir. Çin malı saçlarla yanlış ve özensiz yapılan uygulamalar sizi mutsuz ve pişman edecektir.

Afrika Kökenli profesyonel ekibimizle 4 yıldır, Medusa Afrika Örgüsü olarak hizmet vermekteyiz. 5+ Yaşında bir çok minik misafirimiz bulunmaktadır. Saçlarınız bize emanet!

Afrika Örgüsü Yara Yaptı

Afrika Örgüsü Yara yapar mı? Sorusunun cevabını sizle paylaşmak istedik.

Beyaz tenli veya ekstra hassasiyeti bulunan kişilerde afrika örgüsü Saç diplerindeki baskıdan kaynaklı kızarıklık yapabilir. 

Ortalama beyaz tenli 10 müşterimizden 1’inde bu durumla karşılaşıyoruz. İşlem öncesinde misafirimizi bilgilendiriyoruz.

Bu kızarıklar, knazol saç şampuanı ile günde 2 kere yıkanarak 3 gün içerisinde geçiyor.
Size veya saçınıza zarar verme riski yoktur.

Afrika Örgüsü Kaşıntı Nasıl Geçer?

Afrika Örgüsü kaşıntısı için size önerebileceğimiz en kesin çözüm Knazol Saç Şampuanı ile yıkamanız olacaktır.

Ilık/mineralli su ile yıkamak da sizi rahatlatacaktır.

Medusa Afrika Örgüsü Şikayet

Bugüne kadar bir çok farklı şehirden ve ilçeden misafirlerimiz oldu, bazı zamanlarda biz ekibimizle evde afrika örgüsü hizmeti verdik. Tüm geri bildirimler bizim için oldukça değerlidir. Her zaman misafirlerimizini ayırdığı zaman ve bütçenin karşılığını alması için çabaladık.  Bu yolda büyümemiz konusundaki tüm destekçilerimize teşekkür ederiz.

Google yorumlarımız ve instagram yorumlarımızı inceleyebilirsiniz.

Afrika Örgüsü Saç Koparır Mı?

Profesyoneller tarafından yapılan ve ideal sürede kullanılan Afrika Örgüsü Saç Koparmaz.

Blog'da Popüler

Salaş Afrika Örgüsü

23 Mayıs 2024
Doğal Görünüm İçin Salaş Örgü Son yıllarda sürekli trendi artan Afrika Örgüsü modelleri günden güne çeşitliliğini artıyor. Daha doğal renklerle ve yarım örgü tekniği…

Rasta | Kalıcı Rasta | Dreadlocks Nedir? Nasıl Yapılır?

2 Kasım 2023
Rasta saç modeli, saçların özel bir yöntemle örülmesiyle oluşturulan özgün bir saç modelidir. Bu model, saçın yapısını korurken benzersiz ve etkileyici bir görünüm sunar….

Antalya Afrika Örgüsü & Afro Dalgası

27 Ekim 2023
2018 yılından bu yana Antalya’da güzellik ve saç bakımının öncüsü olarak hizmet veren Medusa, saç sanatına olan tutkusunu ve uzmanlığını her müşterisine yansıtıyor. İşte…