MEDUSA Hakkında
medusa logo

Afrika Örgüsü İşlem Ücretleri

Omuz Hizası Afrika Örgüsü : 1100 TL
Ortalama işlem süresi 4 saat

Göğüs Hizası Afrika Örgüsü : 1250 TL
Ortalama işlem süresi 5 saat

Bel Hizası Afrika Örgüsü : 1500 TL
Ortalama işlem süresi 6 saat

Micro Afrika Örgüsü (extra ince) işlem ücreti + 400 TL şeklinde hesaplanmaktadır.

Afrika Örgüsü Erkek Fiyat: 750 TL (Üst Örgü)
Ortalama işlem süresi 2 saat

Çocuklara Özel Fiyatlarımız

Afrika Örgüsü Kids Kısa: 850 TL

Ortalama işlem süresi 3 saat

Afrika Örgüsü Kids Uzun: 1000 TL

Ortalama işlem süresi 4 saat

10 Yaşa kadar geçerlidir.

Afro Dalgası İşlem Ücretlerimiz

Gögüs Hizası Afro Dalgası : 1200 TL

Uzun Afro Dalgası : 1400 TL

Yogunluk için fiyat farkı alınmaz.

Ortalama işlem süresi 2 saat

Uygulama sırasında kullanılan saçlar çok önemlidir. Yapılan Afrika Örgüsü veya Afro Dalgası işleminizin doğal durması ve uzun ömürlü olması seçilen saça bağlıdır. Çin malı saç kullanmıyoruz. Afrikada tercih edilen bu konuda markalaşmış firmaların ürünlerini tercih etmekteyiz. Fiyatlarımızı bu durumları göz önünde bulundurarak kıyaslamanızı rica ederiz.

Renk seçiminden fark almıyoruz, sınırsız renk seçim avantajı!

Afrika Örgüsü Fiyatları

Son dönemlerin popüler saç modellerinden biri olan Afrika Örgüsü, kadın erkek ayırt etmeksizin kişilerin en güzel aksesuarlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Bildiğiniz gibi her yeni yılda kesimden renge varana dek saç trendleri değişmektedir. Buna bir yenisi daha eklenerek artık model olarak da kişilere farklı alternatifler sunulmaktadır. Bu farklılık arasında en çok tutulan modellerden biri olan Afrika Saç Örgüsü, bireylerin dış görüntülerini tamamen farklı bir tarza bürümektedir. Yapım aşaması titizlik ve uzmanlık gerektiren bir süreci içermesine rağmen yine de fazlaca talep görmüş ve görmeye de devam etmektedir. Peki, Afrika Örgüsü Nasıl Yapılır? ve Afrika Örgüsü Fiyatları Nasıl Belirlenir ? Öncelikle belirtmek isteriz ki, Afrika örgüsü bu konuda tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılması gerekir. Saçlar temizlenmiş şekilde başlanmalı ve uygun bir taraktan yardım alarak saçlar ince şekilde ayrılmalıdır. Ardından ayrılan saçlara sentetik saç eklenerek düzgün şekilde örülmelidir.

Afrika saç örgüsü bahsettiğimiz şekilde uygulanır. Tabi ki sözle anlatılırken çok basit gibi görünse bile aslında oldukça meşakkatli bir işlemdir. Afrika Örgüsü Fiyat konusunda araştırma yaparken dikkat edilmesi gerekir. Genelde 1 günde tamamlanamadığı için işlem enseden başlar ve ertesi gün saçın tamamı örülerek Afrika Saç Modeli ortaya çıkarılır. Ekibimiz yetkin olduğu için aynı gün afrika örgünüzü tamamlıyoruz. Takdir edersiniz ki, normal şartlarda kişiler saçlarına şekil vermek için maşa, düzleştirici gibi çeşitli saç şekillendirme cihazlarından yardım almak zorundadır. Bunu da her gün yapmak pek çok insana sıkıcı ve zor geldiği için saçı uzamayan veya hacim sıkıntısı olan bireyler için Afrika Saç Örgüsü farklı renk alternatifleriyle avantajlı bir uygulamadır. Yani Afrika saç örgüsü yaptırdığınızda görüntünüz sıradanlıktan çıkacak ve oldukça etkileyici olacaktır. Bunun yanı sıra birden fazla model avantajı sunan Afrika saç örgüsü sizleri saatlerce saçlarınızla uğraşmaktan kurtaracaktır.

Bunun dışında bireylerin en çok merak ettiği hususlardan biri de Afrika Saç Örgüsü Ne Kadar Kullanılır? Profesyonel kişiler tarafından yapılan Afrika saç örgüsü ortalama hiçbir sıkıntı yalamadan 3 ay kadar kullanılır. Bu süreçte kişi saçının bakımını rahatlıkla yapabilir. Fakat amatör bir kişi tarafından yapılırsa saçın deforme olma ihtimali yüksek olup, ayrıca örgülerin açılması da mümkündür. Bu sebeple hoş bir görüntüye sahip olmak için her işi, işinin ehli tarafından yaptırmak gerektiğini söyleyebiliriz. Bir başka husus ise Afrika Saç Örgüsünden Sonra Saçlar Yıkanır mı? Tabi ki, 3 ay boyunca saçlarınızı yıkamama gibi bir durum söz konusu olamaz. Haftada 2 defa saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Ancak Afrika örgüsü işleminden sonra saç dipleri gergin olacağından ötürü nazikçe hareket etmeniz hem canınızın acımamasını hem de saçlarınızın kopmamasını sağlayacaktır. Eğer ki, siz de saçlarınıza Afrika saç örgüsü yaptırmak istiyor ama tereddüt ediyorsanız, bizlere ulaştığınız vakit tereddütlerinizin ortadan kalkmasına yardımcı olabilirsiz. Uzman ekibimiz sayesinde hayal ettiğiniz yoğun saçlara sahip olabilir, bulunduğunuz her noktada kendinizi hemen fark ettirebilirsiniz.

Yonca Erken
Yonca Erken
2022-04-05
Doğrulanmış
Çözüm odaklı çalışıyorlar. Afro dalgası yaptırdım. Şahane oldu. Tavsiye ederim
Coşkun Ayda
Coşkun Ayda
2022-04-04
Doğrulanmış
İşlerinin ehli firma. Kızlarımı 2 ayda bir örük yaptırmak için getiririm. Profesyonel çalışıyorlar.
Cennet Atakum
Cennet Atakum
2022-04-04
Doğrulanmış
Yaptıkları işin sonuna kadar arkasındalar. A kalire ürün kulanıyorlar.
Yusuf Demir
Yusuf Demir
2022-04-04
Doğrulanmış
Kaliteli ve disiplinli çalışıyorlar. Ellerinize emeğinize sağlık.
Gûlsûm Ercan
Gûlsûm Ercan
2022-04-02
Doğrulanmış
Kaliteli ve profesyonel hizmet aldık. Memnun kaldım.
Merve Korkmaz
Merve Korkmaz
2022-04-02
Doğrulanmış
Afro dalgası için burayı önerdiler. Hoşgörülü ve İlgiliydiler. Fiyatta uygundu.
Sevda Kılıç
Sevda Kılıç
2022-04-02
Doğrulanmış
Afrika örgü hizmeti alırım. 2 ayda bir, mükemmel tarzı ile memnun etti.
Canan Avcı
Canan Avcı
2022-04-02
Doğrulanmış
Saçım kısa olmasına rağmen Afrika örgüsü profosyonel şekilde yaptılar.
Samet Kurt
Samet Kurt
2022-04-01
Doğrulanmış
İşinin ehli çalışanları olan güleryüzlü ilgili işletme.
Yunus Uludoğan
Yunus Uludoğan
2022-04-01
Doğrulanmış
İşlerinde profesyonel olan tek firma diyebilirim. Her geçen gün kalitesinin artırıyor.

3 Medusa Afrika Örgüsü Şubemiz bulunmaktadır.

Dilerseniz profesyonel ekibimiz adresinide de uygulama yapabilmektedir.

Tüm şubelerimiz için 0 532 500 57 29’dan randevu alabilirsiniz .