Afro Dalgası

Afro Dalgası

Son yıllarda popülerliğini artıran ve her geçen gün daha da trend bir hal alan Afro Dalgası, her uzunluktaki saça uygulanabilen bir işlem olup, aynı zamanda istenen renklerle de saçın AFRO Dalgası yapılması mümkündür. Ancak doğal bir görünüm için kesinlikle ten ve saç rengiyle uyumlu tonlarda tercih yapılması önerilir. Kişinin kendi saçına sentetik saç eklenip farklı boyutlarda oluşturulan dalga ile saça hacim kazandırılır ve böylece oldukça etkili bir görünüm elde edilir. Dolayısıyla sönük ve zayıf bir saç yapısı olan kişilerin daha çok tercih ettiği Afro dalgası, profesyoneller tarafından yapıldığında sonuç muhteşem olacaktır. MEDUSA’da saçlarınızı baştan yaratmak için Afrika kökenli profesyonel ekipler bulunmaktadır.

DİLERSENİZ
KENDİ
EVİNİZDE
DİLERSENİZ
MEDUSA'DA!
Bilgi ve Randevu Al
MEDUSA Afrika Örgüsü saç stüdyolarında ya da kendi evinizde hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu almak için hemen arayın.

AFRO Dalgası Nedir ve Kimler için Uygundur?

Afro dalgası konusunda daha detaylı bilgi aktarmak gerekirse, kişinin kendi saçı balık sırtını andıran bir örgü tekniği ile ince tutamlar halinde örülür ve üzerine hazır dalgalı sentetik saçlar eklenerek uygulama sonlandırılır. İşlem sırasında kesinlikle yapıştırıcı ve benzeri kimyasal içerikli ürünler kullanılmaz.

Tamamen doğal yollarla uzman kişiler tarafından Afro Dalgası yapılmakta ve sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. İlk defa Afro dalgası yaptıran bir kişinin birden bire yoğun dalgalı saçlara sahip olması, ilk günlerde kullanım zorluğuna sebep olsa da birkaç gün sonra yeni saçlarınıza alışacak ve her daim güzel görüntü sergilemeniz sayesinde özgüveniniz de tavan yapacaktır.

İstanbul'da En İyi Saç Tasarım Hizmeti

Deneyimli ekibimiz, her müşterinin bireysel ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayarak, en çarpıcı AFRO Dalga tasarımlarını yaratmaktadır. Her saç tipinde tecrübe sahibi olan ekibimiz, sizin için en uygun stili oluşturur.

Evde AFRO Dalgası Hizmeti

Afro dalgası evde nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, MEDUSA yine sizin için en doğru seçim olacaktır. Ev hizmeti sunan ekibimiz, saçınızın dönüşümünü kendi rahat ve güvendiğiniz ortamınızda gerçekleştirir. Kendinizi en iyi hissettiğiniz yerde saçlarınızın bakımını ve tasarımını gerçekleştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Afro Dalgası Fiyatları

Afro dalgası fiyatları, saçınıza uygulanacak işlem ve saç uzunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Afro dalgası fiyatları sayfamızdan güncel fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Tam bir fiyat teklifi almak ve saçlarınıza özel bir değerlendirme yapmak için, lütfen bizimle iletişime geçin.

Saç Tasarımında Uzmanlık

Birinci sınıf hizmet anlayışı, deneyimli ekip ve en son saç tasarım trendlerini takip etme tutkusu, MEDUSA’yı sektörde lider kılar. Müşterilerimizin her biri için kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz, çünkü her bir bireyin kendine özgü bir stili ve ihtiyaçları olduğunu biliyoruz.

Evde Hizmetin Önemi

Kendi evinizin rahatlığında hizmet almanın değerini biliyoruz. MEDUSA Afrika Örgüsü‘nün ev hizmeti, hayatı yoğun olanlar veya dışarıya çıkmak istemeyenler için mükemmel bir çözümdür. Profesyonel ekibimiz, sizin için en uygun zamanı belirlemenize yardımcı olur ve saç tasarım sürecinizi kendi rahat alanınızda gerçekleştirir.
afro su dalgası yaptıranlar

Renk Seçenekleri

Sizin için en doğru renk tonunu seçmek, saç tasarım sürecindeki en önemli adımlardan biridir. MEDUSA, geniş bir renk yelpazesi sunar. Kişiliğinizi yansıtan bir tonu seçebilir veya tamamen yeni bir renk denemek için daha cesur bir seçeneği tercih edebilirsiniz.

MEDUSA Deneyimi

Saçınız, sizin kişisel tarzınızın ve özgünlüğünüzün bir yansımasıdır. MEDUSA’da, her müşteriye bireysel bir deneyim sunuyoruz. Sizin için ideal saç tasarımını keşfetmek ve hayata geçirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Saç tasarımını bir sanat formuna dönüştürerek, sizin en iyi haliyle kendinizi ifade etmenizi sağlıyoruz.

Afro Örgü Tekniği Nedir?

Medusa’daki uzman ekibimiz tarafından Afro dalgası modeline saçın tamamı ince tutamlar halinde örülerek başlanır. Ardından kendinden dalgalı sentetik saçlar da eklenerek model tamamlanır.

Afro Dalgası Ne Kadar Kalır?

Bu kişiden kişiye değişen bir durum olmakla birlikte ortalama 2-3 ay gibi bir sürelik kullanımı içerir. Saç uzama hızı, insandan insana değiştiği için kullanım süresini etkilemektedir.

Merak Edilenler

Doğal ve kıvırcık saçları bozmadan uygulanan bir işlemdir. Profesyonel stilistlerimiz, saçınıza herhangi bir zarar vermeden uygular. Doğru bakım ve ürünlerle, saçlarınızı sağlıklı tutmanızı da öneririz.
Doğru bakım ve şekillendirme ürünleri kullanıldığında uzun süre kullanılabilir. Stilistlerimiz, size saç bakım rutini ve ürün önerileri konusunda rehberlik edecektir. Ayrıca, düzenli saç bakımı ve periyodik olarak stilistinize uğrama da dalgalarınızın kalıcılığını artırmanıza yardımcı olacaktır.
Saçı şekillendirmek için genellikle doğal ürünler kullanılır. Stilistlerimiz, saçınızın doğal yapısına uygun ürünler ve teknikler kullanarak dalgalarınızı şekillendirir. Ayrıca, evde de saçınızı doğru şekilde şekillendirmek için size önerilerde bulunabilirler.
Doğal saçlara sahip olan herkese uygulanabilir. Bu tarz, saçlarını daha hacimli ve hareketli hale getirmek isteyen herkesin tercih edebileceği bir seçenektir. Stilistlerimiz, saçınızın durumu ve istekleriniz doğrultusunda size en iyi sonucu verecek şekilde çalışacaktır.

Haftada 1 defa yıkama işleminden sonra saça krem ya da mavi su uygulanır ve kişi deforme durumuna karşı tarak kullanamayacağından ötürü elini tarak olarak kullanır ve yapışan dalgaları yavaşça birbirinden ayırarak saçın doğal formuna kavuşmasına yardımcı olur. Kısacası uzman bir noktadan hizmet aldığınızda ve tavsiyelere uyduğunuzda sorunsuz şekilde Afro Dalgası ile her daim hoş görünebilir ve çevrenizde tarzınızla fark yaratabilirsiniz.

Afro dalgası kaşıntısına saçınızı Knazol şampuan ya da sade soda ile yıkamanız iyi gelecektir.

Kişinin isteği doğrultusunda Afro dalgasının yoğunluğu ayarlanmaktadır. Yani hafif kabarık ya da yoğun kabarık şeklinde uygulanması mümkündür.

Afro dalgasının kullanım süresi saçınızın yapısına ve uzama hızına göre değişkenlik gösterir. Ortalama 1 ila 4 ay arasındadır.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments