Kadıköy Afrika Örgüsü

3 Haziran 2023

Artık size daha yakınız! Kadıköy Afrika Örgüsü MEDUSA şubemiz hizmetinizde. 5 Yıllık deneyim ile 10.000’den fazla mutlu misafirimiz oldu. Sizleride MEDUSA Afrika Örgüsü Kadıköy Ailesinde görmek isteriz.

Afrika kökenli insanların saç uzatmak için yıllardır kullandıkları teknikler artık Kadıköy’de! Afrikalı profesyonellerden oluşan ekibimiz ile sizde değişime hazırsanız 0532 500 57 29 ‘ dan bize ulaşabilirsiniz.

Afrika Örgüsü için saçlarınızın 6 – 8 cm olması yeterlidir. Dilerseniz bize saç fotoğrafınızı atarakta işleme uygun olup olmadığının bilgisini alabilirsiniz. Size yakışacak modeli gelin birlikte belirleyelim. Afrika Örgüsü Kadıköy şubemizde sınırsız renk seçeneği ile yapılmaktadır. Afrika Örgüsü Yapan Yerler konusunda karar vermeden önce yorumlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Afrika örgüsü saç modellerinin kullanım süreleri farklılık gösterebilmektedir. Afrika örgüsü için ortalama tavsiye edilen kullanım süresi 2 ila 3 ay arasındadır. Bu süre kişinin saç uzama hızına bağlı olarak da değişebilmektedir. İstanbul Kadıköy Afrika Örgüsü Şubemiz MEDUSA’ya gelip detaylı bilgi alabilirsiniz.  Afrika örgüsünün saçlarınıza veya cildinize hiç bir zararı yoktur. Küçük yaştaki misafirlerimizede düzenli olarak uygulamalar yapılmaktadır.

Blog'da Popüler

Salaş Afrika Örgüsü

23 Mayıs 2024
Doğal Görünüm İçin Salaş Örgü Son yıllarda sürekli trendi artan Afrika Örgüsü modelleri günden güne çeşitliliğini artıyor. Daha doğal renklerle ve yarım örgü tekniği…

Rasta | Kalıcı Rasta | Dreadlocks Nedir? Nasıl Yapılır?

2 Kasım 2023
Rasta saç modeli, saçların özel bir yöntemle örülmesiyle oluşturulan özgün bir saç modelidir. Bu model, saçın yapısını korurken benzersiz ve etkileyici bir görünüm sunar….

Antalya Afrika Örgüsü & Afro Dalgası

27 Ekim 2023
2018 yılından bu yana Antalya’da güzellik ve saç bakımının öncüsü olarak hizmet veren Medusa, saç sanatına olan tutkusunu ve uzmanlığını her müşterisine yansıtıyor. İşte…