Afrika Örgüsü Nasıl Yıkanır? Bakımı Nasıl Yapılır? | MEDUSA

3 Temmuz 2023

Bakım gerektirmeyen ve rahat etmenizi sağlayacak Afrika Örgüsünün yıkama işlemide oldukça kolaydır. Kanekolon sentetik saç eklenerek yapılan işlem sonucunda saçlarınız örgülerin içinde kalır.

Haftada 1 veya 2 kere yıkamanız yeterli olacaktır.

Afrika Örgüsü Nasıl Yıkanır?


Afrika Örgülerinizi dilediğiniz su sıcaklığında yıkayabilirsiniz. Normal saç gibi yağlanma yapmaz ve kirlenmez. Bu yüzden yıkama konusu sorun edilmemelidir. Eklenen saç kanekolon sentetik saç olduğu için su tutmaz ve normal saça göre daha hızlı kurur.

Afrika Örgüsü Nasıl Kurutulur?


Kremsiz şampuan kullanılmalıdır. Şampuanın sulandırılarak kullanılmasını tavsiye ederiz. Diplerde şampuan kalması önemlidir. İyi durulama yapılmalıdır. Afrika Örgüsü kurutma için fön makinesi kullanılmaz. Havluyu sararak 10 – 15 dk içinde kurutabilirsiniz. Afrika Örgüsü işleminin saçlarınıza zararı yoktur. Saçlar az yıkanacağı için kendi yağı ile beslenmektedir.

Afrika Örgüsü ve Afro Dalgası için bizi arayın. Detaylı bilgi: 0532 500 57 29

Blog'da Popüler

Salaş Afrika Örgüsü

23 Mayıs 2024
Doğal Görünüm İçin Salaş Örgü Son yıllarda sürekli trendi artan Afrika Örgüsü modelleri günden güne çeşitliliğini artıyor. Daha doğal renklerle ve yarım örgü tekniği…

Rasta | Kalıcı Rasta | Dreadlocks Nedir? Nasıl Yapılır?

2 Kasım 2023
Rasta saç modeli, saçların özel bir yöntemle örülmesiyle oluşturulan özgün bir saç modelidir. Bu model, saçın yapısını korurken benzersiz ve etkileyici bir görünüm sunar….

Antalya Afrika Örgüsü & Afro Dalgası

27 Ekim 2023
2018 yılından bu yana Antalya’da güzellik ve saç bakımının öncüsü olarak hizmet veren Medusa, saç sanatına olan tutkusunu ve uzmanlığını her müşterisine yansıtıyor. İşte…