Afrika Örgüsü Nasıl Yıkanır? Bakımı Nasıl Yapılır? | MEDUSA

3 Temmuz 2023

Bakım gerektirmeyen ve rahat etmenizi sağlayacak Afrika Örgüsünün yıkama işlemide oldukça kolaydır. Kanekolon sentetik saç eklenerek yapılan işlem sonucunda saçlarınız örgülerin içinde kalır.

Haftada 1 veya 2 kere yıkamanız yeterli olacaktır.

Afrika Örgüsü Nasıl Yıkanır?


Afrika Örgülerinizi dilediğiniz su sıcaklığında yıkayabilirsiniz. Normal saç gibi yağlanma yapmaz ve kirlenmez. Bu yüzden yıkama konusu sorun edilmemelidir. Eklenen saç kanekolon sentetik saç olduğu için su tutmaz ve normal saça göre daha hızlı kurur.

Afrika Örgüsü Nasıl Kurutulur?


Kremsiz şampuan kullanılmalıdır. Şampuanın sulandırılarak kullanılmasını tavsiye ederiz. Diplerde şampuan kalması önemlidir. İyi durulama yapılmalıdır. Afrika Örgüsü kurutma için fön makinesi kullanılmaz. Havluyu sararak 10 – 15 dk içinde kurutabilirsiniz. Afrika Örgüsü işleminin saçlarınıza zararı yoktur. Saçlar az yıkanacağı için kendi yağı ile beslenmektedir.

Afrika Örgüsü ve Afro Dalgası için bizi arayın. Detaylı bilgi: 0532 500 57 29

Blog'da Popüler

Afrika Örgüsü Nasıl Yapılır?

3 Temmuz 2023
Saç, kadın erkek fark etmeksizin her birey için doğru kullanıldığında en iyi aksesuardır. Dolayısıyla her yıl saç rengi ve kesimlerinde çeşitlilik oluşturulduğu gibi artık…

Afro Dalga: Saçlarınıza Dokunmanın En İyi Yolu

3 Haziran 2023
Görünüşümüzün önemli bir parçası olan saçlarımız, tarzımızı ifade etmenin ve kişisel ifademizi yansıtmanın bir yolu olarak hizmet eder. Her zaman aynı saç modelini kullanmak…

Cornrows: Zaman İçinde Moda ve Kültür İkonu Haline Gelen Örgü Saç Stili

3 Haziran 2023
Günümüzde, saç stilleri moda dünyasında önemli bir rol oynamaktadır. Farklı kültürlerden gelen insanlar, kendilerini ifade etmek ve kişiliklerini yansıtmak için saçlarını farklı şekillerde şekillendirirler….
@afrikaorgusuafro
INSTAGRAM'DA TAKİP ET