MEDUSA Hakkında
medusa logo

Maltepe Protez Tırnak
Protez Tırnak Nedir? Nasıl Yapılır?

Protez Tırnak Nedir? Nasıl Yapılır?

Yeni trend protez tırnaklarınızla siz de dikkatleri üzerinize toplayın! Protez tırnak mevcut tırnaklarınızın üzerine uygulanmaktadır. Tırnak tıkanıklığı ve tırnak yeme sorunlarınıza çözüm sağlamaktadır. Özel olarak üretilmiş sertifikalı jel yada akrilik ürünlerle uygulamaları yapmaktayız.

Misafirimizin talebi ve isteklerini aldıktan sonra el tipi, yaş ve tarzını dikkate alarak en doğru modeli birlikte belirliyoruz. Akrilik Tırnak ve Jel Tırnak konusunda deneyimli ekip arkadaşlarımıza güvenebilirsiniz. Doğal durması ve günlük kullanıma uygun olması gerekmektedir. Tırnaklarınız herzaman kullanıma hazır. Dilerseniz gündüz bir iş görüşmesi dilerseniz şık bi’ akşam yemeği eller hazır!

Tarzınızı yansıtacak sınırsız renk ve aksesuar ürünlerimizin tamamı ithal ve A kalitedir. Jel Tırnaklar; Sıcak suya, deniz suyuna, Klor ve Havuz suyuna ve el temizleyicilerine dayanıklıdır.

Memnun edilmiş bi’ misafir biliyoruz ki bundan sonra sürekli Protez Tırnak kullanacak! Tırnak uzatamıyorsanız ve bu durum artık psikolojinizi olumsuz yönde etkileyecek seviyeye geldiyse bizi arama zamanı gelmiş demektir. Jel Protez Tırnak özlem duyduğunuz uzun tırnakların ötesinde bakımlın ve tarzınızı yansıtan ellere sahip olmanızı sağlayacak

Protez Tırnak Modelleri

Jel tırnak; En çok tercih edilen ve en uzun kullanım süresine sahip yöntemdir. Doğal tırnaklarınızın üzerine JEL sıvı uygulanır.

JEL Tırnak Uygulaması 3 Ana aşamadan oluşmaktadır. Doğal tırnak üzerine zemin hazırlanması sağlanır. Ardından daha yoğun bi’ JEL ile işlem uygulanır. 3. Katman ise kalıcığını ve parlaklığını sağlamaktadır.

Akrilik tırnak; Akrilik toz ile jel karıştırılarak yapılan bir uygulamadır. Çok iddalı modellerde tercih edilmektedir.

Dippig tırnak; Mat uygulamalarda kullandığımız yöntemdir. Akrilik ile benzerlik göstermektedir.

Size uygun modeli geldiğinizde birlikte belirleyebiliriz.

Sizi Maltepe Protez Tırnak Salonumuza davet ediyoruz!

Protez Tırnak Fiyatları

Protez Tırnak Fiyatları

Protez Tırnak Fiyatları 2020

Standart EL Protez Tırnak ( Sınırsız Renk ) 200 TL

Standart Ayak Protez Tırnak (Sınırsız Renk) 300 TL

Özel Tasarım Protez Tırnak 400 TL

Maltepe Jel Protez Tırnak 0 532 500 57 29
Bağdat Cad. No: 320 Maltepe / İstanbul